За повідомленням державної платформи ДІТИ ВІЙНИ

Українськи діти у серйозній небезпеці

За повідомленням державної платформи ДІТИ ВІЙНИ

  • 361 за даними Офісу Генерального прокурора ЗАГИНУЛИ
  • 703 за даними Офісу Генерального прокурора ПОРАНЕНІ
  • 207 за даними Національної поліції України ЗНИКЛІ
  • 4283 за даними Національної поліції України ЗНАЙДЕНІ
  • 6159 за даними Національного інформаційного бюро ДЕПОРТОВАНІ
  • 50 за даними Національного інформаційного бюро ПОВЕРНУТІ

Точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України

Українськи діти

Українськи діти. Повідомлення про дітей, які загинули в конфлікті в Україні, показують, що будь-яка війна – це війна проти дітей. Українськи діти у серьозній небезпеці

Майже кожної секунди війни дитина в Україні стає біженцем.

Міжнародний Благодійний Фонд «Мир України» надає необхідну гуманітарну допомогу, включаючи кошти, продукти харчування, предмети гігієни та ковдри, для підтримки дітей України та їх сімей.

Оскільки ситуація в Україні впливає на глобальну продовольчу безпеку , пожертвування до нашого фонду мають вирішальне значення для порятунку дитячих життів. На карту поставлено життя дітей.

Українськи діти

Вони знаходяться на передньому краї безпрецедентної глобальної гуманітарної катастрофи в Україні, і їхнє право на виживання, захист та освіту перебуває під безпосередньою загрозою. А кінця цьому не видно.

Ми повинні діяти зараз, щоб захистити життя дітей та підтримати їх одужання. Вони відчайдушно потребують піклування та захисту. Не дозволяйте їм все життя страждати від війни.

Зробіть пожертву вже сьогодні, щоб допомогти захистити дітей, які живуть в умовах війни. Наш фонд дозволяє нам реагувати там, де в цьому є найбільша потреба. Це допомагає нам швидко доставляти дітям все потрібне для виживання. Пожертвуйте, заради порятунку життя дітей у війні.

Українськи діти у серйозній небезпеці

Пожертвувати Від 100 грн і більше …

Українськи діти

content-editorНовостиУкраїнськи діти у серйозній небезпеці За повідомленням державної платформи ДІТИ ВІЙНИ 361 за даними Офісу Генерального прокурора ЗАГИНУЛИ 703 за даними Офісу Генерального прокурора ПОРАНЕНІ 207 за даними Національної поліції України ЗНИКЛІ 4283 за даними Національної поліції України ЗНАЙДЕНІ 6159 за даними Національного інформаційного бюро ДЕПОРТОВАНІ 50 за даними Національного інформаційного бюро ПОВЕРНУТІ Точну кількість постраждалих...Пресса на русском